افراد آنلاین
1 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 1

بیشتر...

کلاس های ویژه آموزش قواعد و زبان نوشتار ترکمنی درسراسرترکمن صحرا آغاز شد

فرستنده magtymghuly در تاريخ ۱۳۹۵/۵/۲۶ ۳:۱۰:۰۰ (259 بار خوانده شده) فرهنگی
باتلاش وپیگیریهای اساتید و فعالان فرهنگ وادب ترکمن، به منظورآموزش نوشتار صحیح رسم الخط زبان ترکمنی ، در شهرهای کومش دفه(گمیشان) ، بندرترکمن، آق قلا، گنبدکاووس وکلاله ، کلاس های آموزش رسم الخط ترکمنی با تدریس اساتید شناخته شده به ترتیب در شهرهای یاد شده : حاج حمیدکمی، احمد نیازی، عیدی وکیلی،(عبدالقهار صوفی راد، بهروز ایری، خانم زلیخا کر) واتانظربرزین، فعالیت های خودرا آغازکرده اند.

براساس گزارش رسیده به خبرنگار قرق نیوز: فعالیت کلاس آموزش رسم الخط ترکمنی در بندر ترکمن از اول شهریور ماه و روز های شنبه وچهارشنبه از ساعت17/30 الی 19/00 درمحل اداره ارشاد اسلامی این شهرستان آغاز می شود.
✅ علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشترمی توانند در ساعات اداری به اداره ارشاد اسلامی مراجعه ویا با شماره تلفن های34425109 — 09116350710تماس حاصل نمایند.
✅همچنین علاقمندان برای ثبت نام وشرکت در این کلاس ها در آق قلا به استاد عیدی وکیلی @Aydi_Vakili ، در گمیشان به استاد حاج حمید کمی @Hmdkami مراجعه نمایند.

✅ در گنبد کاووس نیز علاوه برکلاس آموزش رسم الخط ترکمنی برای آقایان که توسط استاد صوفی راد و بهروز ایری در انجمن شعر و ادب میراث واقع در طبقه دوم پاساژ شهرداری تدریس میشود، برای خانم ها ،کودکان و نوجوانان نیز کلاس جداگانه توسط خانم زلیخا کر دربنیاد مختومقلی، دو روز در هفته دوشنبه و چهارشنبه برگزار می شود.
✅علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتروثبت نام به استاد عدالقهار صوفی راد. @erkingoshgy ، بهروز ایری، زلیخا کر ویا انجمن شعر و ادب میراث گنبد مراجعه نمایند.
[color=330000][size=medium]همانطوریکه اعلام شد کلاس های آموزش رسم الخط ترکمنی در کلاله با تدریس استاد اتانظر برزین فعالیت های خودرا آغاز کرده است. این کلاس ها هفته ای 3روز و روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت18 به بعد ، در خیابان انقلاب مسجد جامع تراکمه (مسجد جمال آخوند سیفی )تشکیل می شود.
به اطلاع علاقمندان نوشتار خط الرسم ترکمنی در کلاله می رساند کلاس های آموزشی برای بانوان در سالن اداره ارشاد تشکیل خواهد شد.برای ثبت نام و اطلاع بیشتر درباره این کلاسها با
علی پژمان @qereq و ارازمحمد نامی @Nami_Computer ارتباط برقرار نمایید.

صفحه مناسب چاپ 
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه